Business

Supervlot vacatures en kandidaten opvolgen (De Lijn)

Innovatie en vernieuwing staan centraal bij alles wat De Lijn doet. “De Lijn wil een goed geolied bedrijf zijn dat stipte, correcte dienstverlening garandeert. Daarom investeren we momenteel fors in het reorganiseren van onze processen. Vandaar de integratie van een nieuw HR-softwarepakket: SAP HCM, inclusief nieuwe tools voor werving en selectie”, aldus Geert Van Kerckhove, manager rekrutering en ontwikkeling. De Lijn wou onder meer een aantrekkelijke, duidelijke en gebruiksvriendelijke website, gekoppeld aan geautomatiseerde processen om sollicitaties te verwerken.

Supervlot vacatures en kandidaten opvolgen

Om De Lijn te ondersteunen bij het beheer van de vacatures en sollicitaties, zorgde Flexso voor een nieuwe jobsite, inclusief een verregaande integratie met het SAP HCM-systeem. Zo beschikt De Lijn nu over een wervingsreserve met een pool van sollicitanten, die ze kunnen inkijken voor een nieuwe vacature online gaat. Wordt een kandidaat aangeworven, dan gaan zijn/haar gegevens rechtstreeks naar de SAP HCM module personeelsadministratie.

“We zijn ontzettend tevreden met de nieuwe oplossing”, zegt Geert Van Kerckhove. “We werken veel efficiënter en besparen dus kosten. En daar profiteren onze reizigers van.”

Flexso is een van de belangrijkste Belgische SAP-dienstverleners. De onderneming onderscheidt zich door een grote focus op kennisdeling: Flexso gelooft dat de combinatie van de juiste oplossingen en de juiste mensen de sleutel is tot een succesvol IT-project. Flexso maakt deel van de Cronos groep, één van de grootste IT-integratoren van België (4.000 medewerkers).

Ontdek meer

Business
Een ambitieuze tenantmigratie: hoe RSVZ met succes overstapte naar een eigen Microsoft-tenant

Het Rijksinstituut voor de Sociale Verzekeringen der Zelfstandigen stond voor een grote uitdaging: de overstap van een multi-tenant naar een eigen tenantomgeving. Dankzij een nauwe samenwerking met Cronos Public Services werd deze ambitie werkelijkheid. 

Business
Primeur in Vlaanderen: Technopolis pakt uit met expo over AI

Sinds december kunt u in Mechelen terecht om de tijdelijke expo AI! te ontdekken. Technopolis lanceerde deze unieke themazone in samenwerking met De Cronos Groep, de Nationale Loterij en VLAIO. Bezoekers vanaf 12 jaar krijgen er een toegankelijke introductie tot de fascinerende wereld van artificiële intelligentie. Een primeur in Vlaanderen en daarbuiten, en bovendien een grote stap in het vergroten van de technologische geletterdheid. 

Business
Opgroeien bouwt met PARKOUR een veilige digitale haven voor jongeren

Een veilige digitale haven waar jongeren zelf de regie in handen hebben: dat was wat Opgroeien en Digitaal Vlaanderen voor ogen hadden met PARKOUR. Het innovatieve platform werd ontworpen voor jongeren van 13 tot 25 jaar, hun begeleiders en hun steunfiguren. Intussen bevindt de app zich in een pilootfase. Vanaf het begin zat Cronos Public Services mee aan de knoppen om dit complexe project te realiseren. 

Business
De Nationale Loterij tilt hybride IT-beheer naar een hoger niveau
De Nationale Loterij vond in Cronos Public Services een nieuwe managed service provider. In een vlotte samenwerking tussen verschillende partijen worden kennis, expertise en proactiviteit samengebracht om het hybride beheer…

Elk kwartaal bundelen we relevant nieuws en boeiende cases in onze nieuwsbrief. Schrijf u hier in om deze te ontvangen.