
Salesforce
17 november 2022
Stanhope Hotel - Brussel

Noteer dan alvast 17 november in uw agenda. We nodigen u die donderdagochtend samen met Cronos Europa en Spire – onze Salesforce community binnen De Cronos Groep – graag uit op een inspirerende ontbijtsessie in Brussel.
Een heerlijk ontbijt, 3 boeiende presentaties en uiteraard de nodige ruimte voor nabeschouwing en netwerken.
Schrijf u gratis in voor dit event
Dit event is gratis en vindt plaats in het Stanhope Hotel in Brussel. Presentaties zullen in het Engels gegeven worden en vragen kunnen steeds in de moedertaal gesteld worden.
Kan u er donderdag 17 november niet bij zijn maar wenst u graag meer informatie te verkrijgen over Salesforce oplossingen voor de publieke sector?
Contacteer ons gerust vrijblijvend.


29 juni 2025 – Binnen het domein Vervangingsinkomen, waar dagelijks wordt gewerkt aan het correct berekenen en uitbetalen van vervangingsinkomens, staan snelheid en kwaliteit centraal. Om nieuwe software snel en betrouwbaar in productie te brengen, is testautomatisatie van cruciaal belang. Om die uitdaging aan te pakken, werkte CM samen met Cronos Public Services en competence center M2Q aan een traject dat de teststrategie futureproof maakt.

29 juni 2025 – OVAM werkt dagelijks aan een duurzaam beheer van afval, materialen en bodem in Vlaanderen. Om haar werking verder te moderniseren en de interne efficiëntie te versterken, besloot OVAM om Microsoft Copilot te integreren in de organisatie. Samen met Cronos Public Services en onze experten van The Flow en MbarQ werd een meerfasentraject opgezet, met als doel medewerkers te ondersteunen in het gebruik van generatieve AI op een veilige en strategische manier.

28 mei 2025 – Tijdens de plenaire ochtend van de Data Partnerdag van Digitaal Vlaanderen vorige week vrijdag bracht Sophie Angenot van competence center QuaData een keynote over hoe een datagedreven overheid niet zomaar een ambitie is, maar een discipline die oefening en toewijding vraagt.