Event

Formica nodigt u uit op haar launch event

  • 14 september

  • 18u00

  • Kontich

Formica nodigt u uit voor de lancering van haar nieuw initiatief dat exclusief oplossingen op basis van de ELK stack realiseert. Een waar launch event op 14 september met een gast optreden van niemand minder dan Kamal Kharmach.

De publieke sector in België zet al verschillende jaren in op digitale transformatie met als doel een snelle, efficiënte en vooral accurate dienstverlenging voor burgers en ondernemingen in dit land. Hiervoor kiezen overheden en andere publieke instellingen onder meer voor slim gebruik en betere ontsluiting van data, vernieuwde applicaties en het omarmen van cloud infrastructuur. De oplossingen van Elastic zijn essentiële bouwblokken in zulk toekomstgericht IT landschap.

Het bundelen van data uit verschillende bronnen met behulp van AI en ML om nieuwe inzichten te verwerven. Het monitoren van logs, metrics en stack traces in complexe applicatiearchitectuur om operationele afwijkingen sneller op te sporen. Het voorkomen van en beschermen tegen cyberaanvallen van uw hybride infrastructuur. Zoekoplossingen overheen websites en portalen, of overheen verschillende interne kennisbanken en productiviteitstools.

De fundamenten van Elastic, een datastore, een krachtige zoekmotor en een analytics platform, vormen de bouwblokken voor het bedenken van een diverse set aan schaalbare toepassingen waarmee overheden en publieke instellingen hun data- en informatiestrategieën kunnen realiseren.

Mis dit launch event niet

  • Wanneer: 14 september 2022
  • Agenda:
    18u-18u30 – ontvangst met hapjes en drankjes
    18u30-19u00 – bekendmaking brand & value proposition
    19u00-20u00 – Kamal Kharmach – economedy show
    20u00-21u00 – networking
  • Locatie: Main d’Or – Veldkant 4, 2550 Kontich

Ontdek meer

Ontdek hoe u uw digitale dienstverlening kan versterken via de Aanvraagmodule

26 mei 2023 – Ontdek hoe u uw digitale dienstverlening kan versterken via de formulierentool van Digitaal Vlaanderen, een onderdeel van Mijn Burgerprofiel tijdens een gratis informatieve webinar van Digitaal Vlaanderen.

Lees meer
In de pers
Een online weggeefplatform voor Afvalvrij mei van Limburg.net

28 april 2023 – Voor het achtste jaar op rij zet Limburg.net de hele maand mei in het teken van afval beperken en zo de afvalberg van alle gezinnen in Limburg en Diest te verkleinen. Samen met de experten van Calibrate creëerden we voor deze campagne een online weggeefplatform.

Lees meer
Actualiteit
Internationale Dag van Vrouwen en Meisjes in de ICT

27 april 2023 – Vandaag vieren we de Internationale Dag van Vrouwen en Meisjes in de ICT! Deze dag heeft als doel meisjes en vrouwen aan te moedigen om te kiezen voor een carrière in de digitale sector.

Lees meer
Event
The Flow Experience Day: Bereik meer met minder

19 april 2023 – We nodigen u graag uit op de Experience Day van competence center The Flow op donderdag 11 mei 2023. Tijdens dit event ontdekt u vernieuwende en innovatieve manieren om mens en technologie samen te brengen met als doel een betere werknemerservaring te creëren.

Lees meer

Elk kwartaal bundelen we relevant nieuws en boeiende cases in onze nieuwsbrief. Schrijf u hier in om deze te ontvangen.