Work Hard - Play Hard
Event
IT
Christelijke Mutualiteit (CM) organiseert feest om hun IT-afdeling en partners te erkennen en bedanken

Ook dit jaar organiseerde Christelijke Mutualiteit (CM) een feest om hun IT-afdeling en partners te erkennen en bedanken voor al het harde werk van het afgelopen jaar.
Als strategische partner van CM waren we er dan ook graag opnieuw bij! Volgens hun gekende motto ‘Work Hard – Play Hard’ vond er midden juni een ‘Happy Thursday’-event plaats waarbij naast het bijpraten bij een hapje en een drankje ook ruimte was voor entertainment.
Ook hier droegen we ons steentje bij en voorzagen we o.a. een race simulator en virtual reality game wat zoals de foto’s aangeven een succes was!
Bij deze nog eens een oprechte dankuwel aan Roel De Spiegeleer, Gregory Destickere en het organisatieteam van Christelijke Mutualiteit (CM) om ons bij dit geweldige evenement te hebben betrokken!
Wenst u op de hoogte te blijven van al onze nieuwsupdates?
Volg dan zeker onze Cronos Public Services NV pagina op LinkedIn
Ontdek meer

Trefdag Vlaanderen Digitaal 2025: data, dialoog en digitale daadkracht

Samen met CM bouwen we aan een sterkere teststrategie
29 juni 2025 – Binnen het domein Vervangingsinkomen, waar dagelijks wordt gewerkt aan het correct berekenen en uitbetalen van vervangingsinkomens, staan snelheid en kwaliteit centraal. Om nieuwe software snel en betrouwbaar in productie te brengen, is testautomatisatie van cruciaal belang. Om die uitdaging aan te pakken, werkte CM samen met Cronos Public Services en competence center M2Q aan een traject dat de teststrategie futureproof maakt.

Hoe OVAM generatieve AI integreert: een strategisch traject met Microsoft Copilot
29 juni 2025 – OVAM werkt dagelijks aan een duurzaam beheer van afval, materialen en bodem in Vlaanderen. Om haar werking verder te moderniseren en de interne efficiëntie te versterken, besloot OVAM om Microsoft Copilot te integreren in de organisatie. Samen met Cronos Public Services en onze experten van The Flow en MbarQ werd een meerfasentraject opgezet, met als doel medewerkers te ondersteunen in het gebruik van generatieve AI op een veilige en strategische manier.

Data Partnerdag van Digitaal Vlaanderen: samen pleiten voor een wendbare aanpak
28 mei 2025 – Tijdens de plenaire ochtend van de Data Partnerdag van Digitaal Vlaanderen vorige week vrijdag bracht Sophie Angenot van competence center QuaData een keynote over hoe een datagedreven overheid niet zomaar een ambitie is, maar een discipline die oefening en toewijding vraagt.





